5 patarimai internetinių svetainių turėtojams

Taigi jūs turite internetinę svetainę, kurioje skelbiate informaciją apie savo įmonės teikiamas paslaugas ar prekes, o galbūt tai yra jūsų interneto svetainė, kurioje jūs talpinate savo įsimintiniausių kelionių akimirkas, aprašote nuotykius svečioje šalyje ar skaitytojams pateikiate originalius maisto gaminimo receptus. Lankytojai ateina į jūsų internetinę svetainę, perskaito pateikiamą informaciją, susipažįsta su jūsų įmonės veikla ir produktais, tam tikra dalis suinteresuotų žmonių susisiekia su jumis el. paštu ar tiesiogiai telefonu. Viskas atrodo kaip ir gerai, tačiau norime jums pateikti 5 patarimus, kurie galbūt padės naujiems internetinių svetainių turėtojams turėti gražią, sutvarkytą ir patraukią internetinę svetainę.

I patarimas. Stenkitės savo interneto svetainėje pateikiamą tekstą sutvarkyti. Jis turi atrodyt gražiai, būti lengvai skaitomas, lengvai suprantamas. Įvairūs margi fonai gali traukti akį, tačiau „ant viršaus“ parašytas tekstas juodomis ar baltomis raidėmis gali būti sunkiai įskaitomas ir tai vargins lankytoją, jis bus nepatenkintas ir greičiausiai net nesivargins visko skaityti, nors gal ten yra pateikiama būtent jį dominanti informacija.
II patarimas. Parodykite, kad jūs vis dar vykdote savo veiklą. Dažniausiai tam tinka naujienų skiltis, atliktų darbų skiltis, kurioje lankytojas gali aiškiai matyti, kad jūsų įmonė vykdo veiklą, nuolatos atnaujiną savo svetainę. Svarbu žinoti, kad internetinių svetainių kūrimas yra puikus būdas reprezentuoti jūsų įmonę, tačiau reikia ir žinoti kaip teisingai ir gražiai sutvarkyti visą turinį.
III patarimas. Socialiniai tinklai yra svarbu. Daugelis lankytojų naudojasi socialiniais tinklais, jiems yra smagu matyti, kad įmonė taip pat turi savo paskyrą socialiniuose tinkluose, jie gali jus „palaikinti“ Facebook socialiniame tinkle, iš to turėsite naudos tiek jūs, tiek jūsų klientas. Be to turint didelį fanų ratą Facebook galėsite nemokamai jiems skelbi įvairias akcijas, naujienas, tai yra puiki galimybė reklamuoti savo prekes ar paslaugas.
IV patarimas. Aiški ir paprasta internetinės svetainės struktūra padės jūsų klientams nepasiklysti ir greitai rasti reikiamą informaciją. Viskas turi būti pasiekiama keliais pelės mygtuko paspaudimais.
V patarimas. Nurodykite savo el. pašto adresą, telefono numerį, jei turite parduotuvę įdėkite ir jos adresą bei žemėlapio paveikslėlį ar nuorodą į žemėlapį, kad klientai galėtų lengvai ir greitai pamatyti, kurioje miesto vietoje jūs esate įsikūrę.
Visi šie patarimai yra naudingi tiek naujiems, tiek jau esamiems interneto svetainių turėtojams. Perskaitykite visus šiuos patarimus ir pažiūrėkite ar savo interneto svetainėje tikrai esate viską įgyvendinę. Jei dar kažko nepadarėte, nepamirškite atradę laisvą valandėlę tą padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *