airBaltic skrydžiai – kodėl taip pigu?

Mūsų kaimynų Latvių skrydžių kompanija „airBaltic“ nesėdėjo rankų sudėjus, kol rinka bus liberalizuota ir į šalį atkeliaus pigių aviabilietų bendrovės, ir pati nieko nelaukdama pradėjo teikti pinigų atžvilgiu įkandamesnes sąlygas. Šiomis dienomis bendrovė siūlo keliauti į 19 europos miestų ir šis skaičius žada ryškų augimą. Lietuviškos įmonės artimiausiu metu nesiruošia sekti kaimynų pėdomis, tačiau planuoja paruošti unikalią akciją, kuri pagreitinis Latvijos bendrovės augimo potencialą.

Specialistų prognozės teigia, kad Lietuvai atstovaujančios avialinijų bendrovės artimiausiu metu turėtų imtis ryškių pokyčių mažinant bilietų kainas. Įmonės atstovas atsakingas už ryšius su visuomene Giedrius Šniukas teigė, jog šiuo metu bendrovė ruošią atnaujintą rinkodarinės prekybos strategiją, kuri pati turėtų būti oficialiai vygdoma jau artimiausiomis dienomis. Civilinės aviacijos departamento direktoriaus iš susisiekimo ministerjios Vidmanto Kairio teigimu, Latvijai priklausančiai „airBaltic“ kompanijai pradėjus intensyviai mažinti bilietų kainas, Lietuvoje esančios skrydžių įmonės turėtų suklusti. Nors pačios Lietuvoje esančios įmonės konkurencijos pajusti neturėtų, nes „airBaltic“ bilietai į Europos didmiesčius nėra ryškiai pigesni, kaip yra teigiama. Pigūs airbaltic skrydžiai nebėra tik mitas. Paėmus pavyzdžius, skrydžio su „airBaltic iš Talino į Ryga, įskaičiavus visus oro uosto mokesčius, kaina yra 52.42 eurai. Grįžus į praeitį pigiausias bilietas skrendant Latvijos oro linijomis į Vilnių kainavo 165 eurai ( į abejas puses, neįskaint oro uosto mokesčių). Kaina krito trigubai. Specialistų teigimu, pasiekti tokius kainų šuolius gali padėti lanksčiai vykdomi taupymo planai. Puiki įdėja skrendant iš Vilniaus į Ryga lėktuvu kuris talpina 50 keleivių, jame įdarbinti vieną stiuardesę ir atsisakyti alkoholinių gėrimų ir maisto. Visai kitu keliu nei „Ryanair“ ir „airBaltic neatsiakė šių patogumų kurie tikrai praverčia ypač tolimesniuose reisuose. Įdėjos Latvijos bendrovei pasiteisino su kaupu, nes pagal atvykstančių turistų kiekį į Latviją, didelę daugumą sudaro Lietuvos gyventojai, antroje vietoje rikiuojasi Estijos piliečiai.

Neverta kvaršinti sau galvos naršant mažiau girdėtas ir neseniai rinkoje pamatus pastačius avialinijas. Šiuo metu ekonominiame pike esanti „airBaltic siūlo ir siūlys vis palankesnes kelionių paslaugas.

 

One thought on “airBaltic skrydžiai – kodėl taip pigu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *