Biuro baldai lankytojams

Biuro aplinka yra svarbi ne tik darbuotojams, tačiau ir svečiams bei lankytojams. Greičiausiai pastebite, jog į darbo patalpas užsukę žmonės visada apsidairo, na o tai reiškia, jog vertinamas jūsų biuro kuriamas įvaizdis. Žinoma, negalima sakyti, jog biuro baldai yra vienintelis aspektas, kuris padeda sukurti teigiamus atsiliepimus, tačiau tiesa ta, jog išvaizda bei investicijos į savo klientų patogumą yra itin svarbūs aspektai. Jei kalbame apie pastovius klientus, pastarieji gali nepastebėti kai kurių smulkmenų, mat tai atperka nepriekaištinga prekių ar paslaugų kokybė, tačiau ar galima tą patį pasakyti apie naujus klientus? Greičiausiai ne. Ši situacija labai panaši į dviejų žmonių pirmą susitikimą. Lygiai taip pat kaip jame yra vertinama išvaizda, nauji klientai atkreipia dėmesį į aplinką, kokios biuro kedes yra skirtos lankytojams ir t.t. Taigi, jei norite, jog jūsų įmonė išsiskirtų bei didžiausią dėmesį skirtų savo klientams, štai keli patarimai, kaip galima tai pasiekti.

Dažniausiai biuro patalpos yra skirstomos zonomis. Tai yra darbo patalpos bei vieta, kur priimami klientai arba laukiamasis. Neretai žmonės priimami ir vadovų kabinetuose, tad galima pastebėti, jog lankytojams skirtos biuro kedes turėtų atsirasti šiose dvejose patalpose. Vos įžengus į jūsų įmonės patalpas, klientus dažniausiai pasitinka administratorė, kuri pasiūlo kavos bei paprašo šiek tiek palaukti. Taigi, šioje zonoje biuro baldai turi būti itin patogūs ir suteikti jaukumo. Tai gali būti nedideli krėslai, foteliai ar paprastesnė kėdės, kuriose sėdėti yra labai patogu. Laukiamasis, tai vieta, kur aplinka neturi būti itin oficiali. Čia galima derinti įvairias spalvas, stilius ar nebijoti išbandyti šį tą naujo. Svarbiausia stengtis, jog kambarys dvelktų jaukumu. Nauji klientai turi jaustis taip, jos visas dėmesys skiriamas jiems, tad tinkami baldai ir aksesuarai tam ypač tinkama priemonė. Žinant tai, jog bet kokiu atveju jums reikės įsigyti vienokius ar kitokiu baldus, stenkitės pasirinkti tuos, kurie yra kokybiški, patogūs bei tinka prie jūsų kuriamo firmos įvaizdžio.

Be laukiamojo, klientai priimami ir darbuotojų ar vadovų kabinetuose. Žinoma, galbūt jūsų įmonėje tvarka yra šiek tiek kitokia, tačiau net jei taip ir yra, toliau pateikiami patarimai bus skiriami tai erdvei, kur deratės su žmonėmis dėl sandorių ar bendradarbiavimo sąlygų. Nepamirškite, jog žmogus, eidamas iki nurodytos patalpos, pamatys beveik visas patalpas, tad biuro baldai jose turi būti tvarkingi ir atrodyti estetiškai. Darbo patalpose esančios kėdės lankytojams turėtų būti tiek tiek oficialesnio tipo. Tai ne milžiniški krėslai, o paprastesnės biuro kedes, kuriose galima įsitaisyti patogiai, tačiau atsisėsti tiesiai. Tik pagalvokite, juk nenorite, jog klientas su jumis kalbėtų kone gulėdamas priešais jus. Toks pateikimas yra ne tik neteisingas, tačiau ir įžeidžiantis. Taigi, jei norite sukurti jaukią ir priimtiną atmosferą, atsižvelkite į tai, kam bus naudojami baldai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *