Internetinių svetainių valdymas

Turėdami internetinę svetainę turite turėti galimybę ir ją valdyti. Valdymas aktualus tam, kad savo interneto svetainėje visuomet pateiktumėte šviežiausią ir naujausią informaciją, atnaujintumėte savo darbų nuotraukų galeriją, paskelbtumėte naujienas, akcijas ir kitą svarbią informaciją, kuri žinoma yra naudinga jūsų svetainės lankytojams.

Kaip matome valdymas yra labai svarbus, tačiau ne visi apie tai pagalvoja kurdami internetinę svetainę. Kai kurie galvoja, kad svarbiausia turėti svetainę, o kas jau ten bus parašyta ir kokio senumo informacija bus pateikiama tai nėra labai svarbu. Iš esmės tai yra negeras požiūris, nes lankytojas tą pastebi. Jei atėjęs į internetinę svetainę jis mato keleto metų naujienas ar kitą pasenusią informaciją, jis pagalvoja, kad šį internetinė svetainė yra užmiršta autorių ir tiesiog egzistuoja. Todėl interneto svetaines reikia valdyti, redaguoti ir atnaujinti laikas nuo laiko.

Valdymas prasideda kai internetinių svetainių kūrimas vykdomas ir pasirenkama turinio valdymo sistema. Jei ji nėra pasirenkama, vadinasi internetinę svetainę bus sudėtinga valdyti, gali prireikti daugybės technologinių žinių, norint atnaujinti paprasčiausią informaciją. Todėl geriausia kuriant internetinė svetainę naudoti turinio valdymo sistemą. Šių sistemų būna įvairiausių. Turinio valdymo sistemos sutrumpintai vadinamos TVS, pasinaudojant šiomis sistemomis internetinės svetainės valdymas tampa nesudėtingu procesu, kurį gali atlikti daugelis žmonių.

Turinio valdymo sistemos leidžia vartotojui neturinčiam programavimo žinių nesudėtingai atnaujinti svetainę. Informacija tai gali būti tekstinė, vaizdinė ar garsinė. Taip pat kai kurios turinio valdymo sistemos leidžia be papildomų programavimo žinių kurti naujus puslapius, įterpti naujus meniu punktus į svetainę. Pavyzdžiui jūs turite internetinę svetainę ir pradėjote teikti kažkokią papildomą paslaugą ar prekę ir norite ją įtraukti į jau esamą internetinę svetainę. Taigi jei jūs naudojate turinio valdymo sistemą, tą padaryti galite ir patys, nereikia ieškoti programuotojo, kuris tai galėtų padaryti. Tiesiog prisijungę prie sistemos keliais pelės paspaudimais galite sukurti naują puslapį ir patalpinti jame informaciją apie naujai parduodamą produktą, ar teikiamą paslaugą. Taip pat keliais pelės paspaudimais galima sukurti ir papildomus meniu punktus, įdėti reklaminius skydelius ir kitą naudingą informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *