Interneto puslapių privalumai versle

Informacija apie produktus

Turite parduotuvę ar prekyvietę ir joje pardavinėjate kokios nors paskirties daiktus. Verslas sekasi neblogai, kiekvieną dieną vis nauji žmonės užsuka į jūsų parduotuvę, dalis jų įsigyja jūsų parduodamus produktus. Atrodytų kaip ir viskas gerai, susimokėjus už patalpų nuomą ir kitas išlaidas dar lieka pinigų ir jums, vadinasi dirbate ne į minusą. Kadangi sukatės versle tai turbūt domitės kaip sekasi jūsų kolegoms, nors geriau turbūt būtų juos vadinti konkurentais, ir matote, kad kai kurie iš sugeba parduoti daugiau tokių pačių prekių, uždirba daugiau pinigų. Jums natūraliai kyla klausimas kodėl gi jiems sekasi labiau nei man.
Žinoma tai nebus viena vienintelė priežastis, jų gali būti daug. Pavyzdžiui jūsų konkurentai turi didelių klientų užsienyje, kurie perka prekes dideliais kiekiais, galbūt jūsų konkurentas moka labai gražiai įsiūlyti savo parduodamas prekes, o galbūt jūsų konkurentas savo verslą plėtoja ne tik tradicinėje parduotuvėje bet ir internetinėje erdvėje? Jūsų kolegos žino, kad internetinių svetainių kūrimas yra puiki proga padidinti savo pardavimus.

Interneto puslapių privalumai verslui

Tęsiant mūsų temą toliau paimkime elementarų pavyzdį, iš tikrųjų tai reali situacija. Visai nesenai teko apsilankyti Aleksoto turguje, vaikščiojome, dairėmės ir ieškojome ką čia įdomaus nusipirkus. Buvo sekmadienio rytas taigi turguje galima buvo sutikti naminius augintinius (šunis, kates, vištas ir pan.) pardavinėjančius prekybininkus, daržovių pardavėjus bei kitus verslininkus. Vaikščiodami po turgų sustojome prie naminių augintinių prekes pardavinėjančių pardavėjų. Jie kaip tikri pardavėjai iš karto pradėjo siūlyti savo prekes. Paklausinėjome kas kiek kainuoja, tačiau tą kartą mūsų katei nieko nereikėjo, taigi nieko nepirkome, tačiau tuščiomis nuo prekybininko nenuėjome – jis ištiesė ranka ir sakydamas „Mūsų parduodamą gyvūnų maistą ir kitas prekes galite įsigyti internetu, pristatymas Kaune nemokamas“ padavė savo vizitinę kortelę, mes padėkoję ir paėmę vizitinę kortelę nuėjome.

Kuo gi ši istorija tokia ypatinga ir kuo ji susijusi su šia tema? Pagalvokime. Mums turguje pasiūlė įsigyti mums reikalingų prekių, tačiau tą diena mums jų nereikėjo. Po kelių savaičių reikės pirkti maisto katinui, tačiau į turgų važiuoti neketiname vien dėl kelių kilogramų maisto. Bet pardavėjas mums davė vizitinę kortelę su nuoroda į savo internetinį puslapį iš kurio užsisakius prekes jas Kaune pristatys nemokamai. Pardavėjui interneto tinklapių kūrimas yra ne naujiena ir jis žino, kad turimas interneto tinklapis jam tik į naudą. Juk yra labai didelė tikimybė, kad visgi mes nupirksime produktą iš būtent šio pardavėjo internetinės svetainės, vadinasi jo pardavimai didės ir jis žinoma uždirbs daugiau pinigų nei jūs.

Interneto puslapio nauda akivaizdi

Taigi kaip matote pagal pateiktą realų pavyzdį internetinę svetainę turėti apsimoka visomis prasmėmis. Nepardavę savo produkto žmogui galite jam pasiūlyti užsukti į jūsų internetinį puslapį ir kai reikės įsigyti prekių ten. Taip pat yra didelė tikimybė, kad turėdami interneto svetainę jūs sulauksite nemažai atsitiktinių lankytojų iš paieškos sistemų, kurie pamatę jūsų svetainę susigundys ir įsigis prekių pas jus. Aiškiai matome, kad interneto svetainių kūrimas yra vienas svarbiausių dalykų, kurį turite padaryti, jei to nedarėte. Neleiskite savo konkurentams aplenkti jūsų. Panaršykite internete ir susirasite kas jums sukurs interneto svetainę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *