Kremavimas: kiek kainuoja tokia paslauga

Mirtis anksčiau ar vėliau aplanko kiekvieną, tad į tai reikia žiūrėti kaip į natūralų procesą. Žinoma, viskas skamba labai paprastai, tačiau taip jau yra, kad artimieji sunkiai susitaiko su tokiomis gyvenimo negandomis. Tačiau apie mirtį būtina pagalvoti, kadangi ar nori, ar nenori ji vis tiek pas jus ateis. Svarbu pranešti artimiesiems, kur ir kaip norėtumėte būti palaidotas. Juk tai paskutinis noras kurį gali įvykdyti mūsų mylimi žmonės. Krematoriumas yra vienas iš tokio pobūdžio galimybių. Šiuo metu beveik Lietuvos viduryje esantys Kėdainiai siūlo savo paslaugas. Tai puiki galimybė gedėjimo skausmą kuo labiau sumažinti. Tiesa, kai kurie mano, kad kremavimo paslaugos yra nepalyginamai brangesnės, tad net ir nepasidomėję iškart atmeta šį variantą.

 

Kremavimas apima ne tik patį deginimo procesą, tačiau tuo pačiu ir daug mažų smulkmenų, apie kurias jums neteks galvoti. Svarbiausia, kad viską sutvarko specialistai, juk gedintys žmonės dažniausiai negeba blaiviai galvoti. Krematoriumas Kėdainiuose siūlo savo paslaugas už 2 000 litų. Į šias paslaugas įeina:

 

  1. Pati kremavimo paslauga. Krematoriumas Kėdainiuose – geriausias pasirinkimas.
  2. Standartinė urna. Taigi, jums patiems neteks rūpintis karstu. Žinoma, krematoriumas Kėdainiuose siūlo ir platesnį pasirinkimą už atitinkamą kainą.
  3. Palaikų transportavimas iš mirusiojo laikymo vietos.
  4. Visų reikalingų dokumentų tvarkymas. Viena iš nemaloniausių procedūrų gedinčiam asmeniui. Pamirškite apie šiuos vargus.
  5. Urnos saugojimas vietoje iki 24 valandų kol nuspręsite kur laidosite.

 

Jei norite, kad žmogaus kūnas būtų pristatytas iš konkretaus Lietuvos miesto – už tai teks taip pat papildomai sumokėti. Tiesa, kaina nebus didelė. Tik eksporto paslaugos, kurių kurą teks padengti.

Pasinaudokite geriausiomis paslaugomis, kurias atlieka specialistai. Kremavimo metu galėsite būti kartu su savo mylimu žmogumi. Nejausite jokio nemalonaus kvapo ar diskomforto dėl dumų. Viskas labai etiška ir higieniška.

 

Geriausias būdas savo mylimam žmogui pasakyti Sudie.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *