Maxima leidinys kiekvieną savaitę padės sutaupyti papildomai

Šiais laikais žmonėms labai svarbu sutaupyti nors šiek tiek pinigų. Aišku, dažnokai būna taip, kad neišeina parduotuvėje išleisti mažos pinigų sumos, ypač jeigu apsipirkinėjate vieną kartą per savaitę ir iš karto apsiperkate visai savaitei. Tuomet maisto prekių reikia tikrai pigių, nebent esate nusiteikę išleisti labai didelę pinigų sumą. Kai kurios šeimos teigia, kad savaitei prasimaitinti užtenka vos dviejų šimtų litų, kai kitos šeimos išleidžia po šešis šimtus litų kiekvieną savaitę. Kodėl toks didelis skirtumas? Užduokite klausimą patys sau: ką turėčiau daryti kitaip, kad sutaupyčiau pirkdamas maistą ir kitas būtiniausias prekes?

Pasinaudokite siūlomomis akcijomis. Juk savaime aišku, kad kiekvienas prekybos tinklas kiekvieną savaitę siūlo vis naujų akcijų, tad jeigu apie jas nieko nežinote, tuomet dažnai dėl to ir nepavyksta sutaupyti. Jeigu tiksliai žinotumėte, ką galima pasirinkti iš prekių su nuolaida, tuomet galbūt sutaupytumėte ir pirkdami vaisius, pusfabrikačius, pieno produktus ar net duoną – iš tikrųjų, tai nereiškia, kad dažnai nukainojami nekokybiški produktai. Juk akcijas dažnai skelbia ir tie gamintojai, kurie nori geriau išreklamuoti produktą, tad jūs galite pasinaudoti proga ir įsigyti labai kokybišką daiktą už dvigubai mažesnę kainą. Tai padaryti labai paprasta, jeigu jūsų rankose yra Maxima leidinys.

Leidinys leidžiamas kartą per savaitę

Ir iš tikrųjų, galima sakyti, kad Maxima leidinys yra idealiai pritaikytas tiems žmonėms, kurie apsipirkinėja vieną kartą per savaitę. Jeigu nemėgstate kas antrą dieną vaikščioti į parduotuvę, tuomet tikrai suprantate, kaip malonu vieną kartą per savaitę padaryti „didįjį apsipirkimą“ ir visą maistą, kurio reikės savaitei, nusipirkti per vieną dieną.

Aišku, Maxima leidinys tikrai nėra skirtas vien maisto produktams, kadangi čia galite nemažai akcijų rasti ir įvairioms sezoninėms prekėms. Pavyzdžiui, jeigu dar nenusipirkote šiltų rūbų šaltajam metų sezonui, tuomet tikrai galite peržvelgti, kokių šiltų striukių, džemperių ir kelnių šiuo metu yra Maximoje ir kurie iš jų yra parduodami pigiau – tai taip pat sužinosite iš Maxima leidinio.

O kur Maxima leidinį galite peržiūrėti? Galite prigriebti kopiją bet kada, kai užeinate į pačią parduotuvę, tačiau turbūt pats patogiausias būdas yra tiesiog atsidaryti interneto naršyklę ir užsuktį į raskacija.lt portalą, kuriame rasite ne tik šios savaitės, tačiau ir praeitus Maxima bei kitų didžiųjų prekybos centrų leidinius. Taip pat turėsite galimybę ieškoti produktų ir prekių su akcijomis atskirai kiekviename prekybos centre, tad sistema yra iš tiesų patogi taupiems ir moderniems žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *