Naudingi internetinių svetainių įskiepiai

Internetinių svetainių įskiepiai angliškai vadinami „plugins“ arba „modules“. Šie įskiepiai leidžia internetinę svetainę padaryti interaktyvia, gražia ir mielesne lankytojams. Tačiau nereikėtų persistengti, per didelis informacijos pateikimas lankytojams taip pat gali sukelti neigiamas emocijas, nes jie nori matyti, tai kas jiems yra aktualu, o ne informaciją, kurios jiems nereikia.

Kuriant internetinę svetainę reikėtų apgalvoti kokių papildomų įskiepių mes norėtume turėsi savo svetainėje. Tai gali būti svarbus dalykas, nes dizaineris kuriantis svetainės dizainą žinodamas, kad tam tikroje vietoje turi būti integruotas facebook blokas, naujienlaiškių prenumeravimas ar kitas įskiepis į tai atsižvelgdamas gali sukurti reikalingą internetinės svetainės dizainą.

Pakalbėkime plačiau apie įskiepius, kurie iš jų yra naudingi internetinėms svetainėms. Dabar kai populiarūs socialiniai tinklai internetinių svetainių kūrimas bus atliekamas integruojant Facebook ar kito socialinio tinklo įskiepį. Šis įskiepis į kuriamą internetinę svetainę įtrauks socialinio tinklo bloką, kuriame matysi grupės nariai, jų komentarai ir kita informacija.
Sekantis įskiepis, kuris gali būti naudingas jūsų svetainės lankytojams ir jums pačiam yra naujienų užsakymas el. paštu. Žinoma tai panašu į socialinius tinklus, nes ten taip pat galite paskelbti naujienas, tačiau el. paštu gali būti skelbiamos įvairios naujienos, kurios tikrai bus pastebėtos. Socialiniuose tinkluose reklamas ne visada pastebime, ypač jei tų reklamų yra labai daug.

Greitas ir nesudėtingas susisiekimo būdas yra dar vienas įskiepis apie kurį reikėtų pagalvoti. Tai dažniausiai būna kontaktinė forma, kurioje žmogus įrašo el. paštą, vardą ir klausimą. Ši forma gali būti rodoma ne tik kontaktų skiltyje, bet ir visuose internetinės svetainės puslapiuose. Tokiu būdu žmogus gali lengvai ir greitai su jumis susisiekti.
Dar vienas panašus įskiepis yra gyvas pokalbis. Šis įskiepis leidžia jūsų svetainės lankytojams realiu laiku bendrauti su jumis tekstinių žinučių pagalba. Taip lankytojas gali sulaukti atsakymo dar greičiau nei užpildęs kontaktinę formą.

Besikeičianti nuotraukų galerija gali būti puikus ir interaktyvus įskiepis, kuris leis lankytojams patogiai peržiūrėti jūsų produkcijos nuotraukas. Nuotraukų galerijų įskiepiai yra naudojami daugelyje internetinių svetainių bei elektroninių parduotuvių. Paspaudus ant nuotraukos ji yra padidinama tame pačiame lange, o likęs plotas yra užtušuojamas juoda  spalva, taip leidžiama susikoncentruoti tik į rodomą nuotrauką.

One thought on “Naudingi internetinių svetainių įskiepiai

  1. Ši pateikta platesnė informacija apie svetainių įskiepius man jau pravertė. Kaip tik radau atsakymą į rūpimą klausimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *