Nusirašinėjimas – tik blogis?

Greičiausiai esate girdėję posakį, jog mokslo šaknys karčios, tačiau vaisiai saldūs. Tai labai teisingai apibūdina mokymosi procesą mokykloje ir tik vėliau ateinantį supratimą, kokią tai naudą mums gali suteikti. Mokslai yra vienas iš sunkiausių dalykų jauno žmogaus gyvenime, Atėjus paauglystei vis daugiau laiko norime skirti draugams, linksmybėms, o ne rūpintis ar mūsų užpildyti pratybu atsakymai yra teisingi, nors nusirašinėti ir nėra teisingas pasirinkimas, šia privilegija karts nuo karto gali pasinaudoti, Jei jausite saiką ir tai bus tik išimtiniais atvejais, nemokami pratybu atsakymai tikrai nesukels žalos ir neatims iš jūsų žinių, kurias galėjote įgyti. Saikas ir loginis mąstymas  šioje vietoje yra pagrindinės savybės, kurių prireiks noru atsispirti pagundai neatlikinėti namų darbų. Visgi, visada stenkitės galvoti apie ateitį, Jei jau nenorite mokytis, nusirašinėjimas tikrai jūsų neišgelbės, nes mokotės ne dėl pažymių. Pastarieji neturi jokios reikšmės, nebent turite kaip juos pagrįsti.

Pratybu atsakymai ir jų tikrinimas mokykloje yra bene vienas nemaloniausių reiškinių. Kodėl? Nes tai reikalauja nuolatinio darbo ir pasiruošimo, na o to ir stengiamės išvengti. Studentams taikoma sistema yra visiškai kitokia. Dėstytojams nėra svarbus apsiruošimas kiekvienai apskaitai ar namų darbai,tačiau taip yra dėl to, jog studentai yra pakankamai suaugę tam, jog priimti svarbius gyvenimo sprendimu. Tuo tarpu moksleiviai yra priklausomi nuo tėvų, kurie reikalauja siekti gerų rezultatų ir įgyvendinti aukščiausius tikslus. Nemokami pratybu atsakymai leidžia bent trupam atsipūsti nuo vis plūstančių užduočių ir ne tik pailsėti, tačiau neretai susikaupti kitoms pamokoms. Tik pagalvokite, jei ištisas valandas ruošite namų darbus to dalyko, kurio egzamino net neplanuojate laikyti, tai bus visiškai bergždžiai praleistas laikas, na o to juk nenorite. Būtent dėl šios priežasties kartasi galite apeiti mokyklos sistemą ir pasinaudoti pagalba iš šalies. Internete atsakymus rasti nėra sudėtinga, nes juos pateikia internetinės svetainės, kuriuos specializuojasi mokslo darbų srityse.

Kiekvienas iš mokyklos prisimename skirtingas detales. Vieni mena mokytojus ir jų griežtą charakterį, kiti gerus draugus ir nesibaigiančius vakarėlius. Visgi, mokslas ir tai, kaip nenorėjome ruošti namų darbų vienija daugelio iš mūsų prisiminimus. Pratybu atsakymai buvo vienas iš tų dalykų, kurie keliaudavo iš rankų į rankas ir iki pamokos pradžios likus vos kelioms minutėms jau visi turėsi sau reikalingą informaciją. Žinoma, šiandieninė situacija yra kitokia ir nemokami pratybu atsakymai internete atveria daug paprastesnius kelius. Jais naudotis tikrai nėra labai blogai, jei tai netampa įpročiu. Jei kartą nuspręsite pasinaudoti jų teikiama informacija ir nueiti į pasimatymą su patinkančia mergina ar vaikinu, tai tikrai nebus tragedija. Taigi, būkite savo likimo kalviais ir mokykitės dėl žinių, o jei kartais teks pasukčiauti, tai tik padės sukurti naujus prisiminimus bei išgyvenimus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *