Pigūs skrydžiai

Beveik kiekvienas visus metus galvoja apie atostogas, nesvarbu tai vasara ar žiema. Vasarą norisi tiesiog keliauti, o atėjus žiemai, daugelis renkasi šiltus kraštus ar slidinėjimo keliones. Skirtingos kelionių agentūros visuomet turi platų pasirinkimą kelionių, siūlydamos aplankyti svečias šalis. Keliaujant į tolimesnius kraštus ar taupant laiką, renkamasi kelionė lėktuvu. Kaip ir kelionių agentūrų, taip ir skrydžių bendrovių yra ne viena. Kiekvienas renkasi pagal save. Siūlomi pigus skrydziai, paskutinės minutės pasiūlymai, į kuriuos įskaičiuoti ne tik lėktuvo bilietai, tačiau ir apgyvendinimas viešbutyje, nuvežimas iki viešbučio iš oro uosto ir pan. Pigių skrydžių dairosi daugelis keliautojų. Juk ne paslaptis, jog kelionės lėktuvu nėra pačios pigiausios. Dėl šios priežasties nuolat ieškoma kuo pigesnių bilietų.

Kalbant apie paskutinės minutės pasiūlymus, būtent jie labai tinka tiems, kurie į svečias šalis keliauja pirmą kartą. Šiuo atveju nereikia rūpintis dėl nežinojimo kaip elgtis nuvykus į kitą šalį. Tai ne tik pigu, tačiau ir apsimoka. Pigus skrydziai suteikia nemažai patogumo, – keliautojai palydimi iki viešbučio, nukeliavus į kitą šalį suorganizuojami susitikimai, kurių metu papasakojama, kaip ir kur galima papramogauti, siūloma įsigyti turistinę ar kitokio pobūdžio išvyką ir t.t. Dvidešimt pirmame amžiuje rinkoje siūloma daug pigių skrydžių, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Ypač ne sezono metu, tokio pobūdžio skrydžiai labai atpinga, todėl labai paprasta pasinaudoti galimybe aplankyti daugelį šalių, apie kurias svajoja ne vienas keliautojas. Labai normalu, tačiau kai kurie žmonės į pigius skrydžius žiūri nepatikimai, panašiai kaip į elektronines parduotuves. Visgi bijoti ar dvejoti tikrai nėra ko, nes skrydžių bendrovių pateikiamos bilietų kainos yra jau su įskaičiuotais oro uosto mokesčiais. Nėra jokios apgaulės. Kodėl nepasinaudojus pigiais skrydžiais ir neaplankius šiltų kraštų ar išsvajotų šalių?

Visgi pigus skrydziai tai ne tik gera galimybė aplankyti kitas šalis keliaujant, tačiau puiki išeitis norint aplankyti artimus žmones gyvenančius svetur kaip gimines ar draugus. Tokie skrydžiai mūsų šalyje šiai dienai organizuojami tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno, todėl keliautojai gali rinktis tą miestą, iš kurio jiems skristi patogiau. Pavyzdžiui jeigu skrydžiai būtų organizuojami tik iš Vilniaus, tokiu atveju žmonėms gyvenantiems Klaipėdoje, susidarytų papildomas kelias. Kuomet organizuojami skrydžiai Kaune, viskas žymiai patogiau. Visi žino, jog laikas yra brangus, todėl kiekvienas sutinka, jog jį reikia išnaudoti protingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *