Pigūs skrydžiai – kur ir kada

Kelionės yra organizuojamos ištisus metus. Organizatoriai bei agentūros pateikia specialius pasiūlymus į įvairias pasaulio šalis ir siūlo galimybę jas aplankyti pačiomis mažiausiomis kainomis. Žinoma, kainos ne visada yra tokios kokių norėtume, nes pigūs skrydžiai pasitaiko pakankamai retai. Visgi, jei išlaukiate tinkamos progos, pasinaudojus geru pasiūlymu galite nuvykti ten, kur net nebūtumėte pasvajoję. Tai ne tik draugų, išvykusių padirbėti į užsienį, lankymas, tačiau taip pat ir egzotiškiausių kultūrų pažinimas. Jei manote, jog tinkamo pasiūlymo sulaukit yra neįmanoma, labai klystate ir greičiausiai net nenumanote, kada geriausia pirkti bilietus ir kur jų ieškoti. Tai ir yra pagrindiniai aspektai, leidžiantys sumažinti lėktuvų bilietų kainas ir keliauti už minimalias išlaidas. Taigi, jau jau kuris laikas svajojate išvykti aplankyti pasaulį ir nežinote, kaip įsigyti bilietus pigiau, štai keli patarimai, kurie pravers jums ir jūsų artimiesiems.

Visų pirma pakalbėkime apie laiką. Jei norite pirkti bilietus ir už juos mokėti pigiau nei įprastai, jums reikia pasirinkti kelionės laiką tada, kai skrydžių populiarumas yra žemas ir lėktuvuose trūksta keleivių. Tokiu būdu kelionių organizatoriai yra linkę pasiūlyti žemesnes kainas vien tam, jog atsipirktų paties lėktuvo skrydis, nes jei jame sėdės vos keli keleiviai, tokia kelionė bus nuostolinga. Taigi, pamirškite keliones per didžiąsias metų šventes ar pačiame vasaros įkarštyje. Šie laikotarpiai yra bene labiausiai užimti, tad esant dideliam populiarumui kainos tik kyla. Pigūs skrydžiai pasirodo tada, kai jie yra mažiausiai populiarūs, tad tai yra pats geriausias laikas juos pirkti už žemiausias kainas. Jei svarstote apie keliones į šiltus kraštus, geriausia ieškoti skrydžių vos prasidėjus sezonui, t.y. pavasarį. Tokiu būdu jūs galėsite ilsėtis, mėgautis geru ir ne per karštu oru ir mokėti daug mažiau nei tie, kas skris vasarą.

Kitas svarbus aspektas, bilietų paieškos. Tai galite daryti kiekvieno kelionių organizatoriaus puslapyje ar skrydžių bendrovės svetainėje, tačiau geriausias apsirinkimas yra specialios svetainės, kurios surenka informaciją iš visų organizatorių ir pateikia vienoje vietoje. Tai jums leis sutaupyti laiko ir dažniau patikrinti atsinaujinusią informaciją. Tik pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, jei mėgintumėte patikrinti kiekvieną veikiančią svetainę. Pripažinkime. jog tam laiko neturi niekas. Taigi, palengvinkite savo paieškas ir ieškokite geriausių pasiūlymų ten, kur jie pateikiami susistemintai ir vienoje vietoje. Pigūs skrydžiai pateikiami nuolatos, tad jei pasinaudosite šiais patarimais ir būtent tokiu būdu jų ieškosite, nėra jokios abejonės, jog jau ne už ilgo skrisite atostogauti į norimą šalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *