Pigus skrydžiai – smagu keliauti

Šiek tiek atsukus laiką atgal galima prisiminti, jog niekas nesitikėjo, kad kelionės lėktuvu atpigs ne vieną ir ne du kartus. Pigus skrydziai yra dvidešimt pirmo amžiaus realybė, kuria kartais net sunku patikėti. Šiandien pigūs skrydžiai yra realybė. Juk tokie bilietai yra net keletą kartų pigesni už įprastus įsigytus lėktuvo bilietus. Visgi tai nėra taip pigu lyginant su kelione automobiliu, tačiau pigu, lyginant su tuo, kas buvo seniau. Tik atsiradus pigiems skrydžiams, skirtingos aviakompanijos siūlė itin pigius skrydžius. Pavyzdžiui iš Kauno į Berlyną buvo galima nuskristi už 26 litus ir pan. Tokios kainos tai ne tik dėl keleivių gerovės. Šių skrydžių bendrovės taip reklamavo save ir plėtė klientų skaičių. Savo ruožtu žmonės galėjo pigiai ir nesiskųsdami keliauti bei aplankyti tas šalis, į kurias net nesvajojo kada nors nukakti. Tai pakankamai rimtas iššūkis kitoms avialinijų bendrovėms, kurios organizuoja gerokai brangesnes keliones.

Pigus skrydziai atsirado dėl paprastu priežasčių. Visų pirma skrydžių bendrovės atsisakė keleto privalomų sudėtingų procedūrų. Vyksta trumpesnė registracija, įvestas rankinis bagažas, kurio nereikia registruoti papildomai. Taip pat pigių skrydžių bendrovės organizuoja įvairias akcijas, kuomet paskutinės minutės skrydžiams taikomos labai didelės nuolaidos. Įsigyti pigų skrydžio bilietą šiandien tapo lyg savotiška loterija. Viskas labai paprasta, – pavyzdžiui vieną dieną skrydis į Vokietiją kainuoja 450 litų, o kitos dienos vakare kaina gali būti tik 60 litų. Tai lemia keletas veiksnių. Jeigu būsimi keleiviai skrydžiu labai domisi ir bilietus perka, tuomet natūralu, jog dėl konkurencijos kyla skrydžio kaina. Visgi jeigu skrydžiu domisi nedaug žmonių, tuomet avialinijų kompanijos stengiasi parduoti bilietus, gerokai sumažindami jų kainą.

Vasarą pigus skrydziai yra didelė retenybė. Normalu, jog visi vasarą vyksta į kitas šalis atostogauti prie jūros, į kalnus. Vasara atostogų metas, todėl kažką pakeisti yra sudėtinga. Žmonės vyksta į įvairias poilsines vietas bei šalis kaip Ispanija, Egiptas, Turkija, Italija, Graikijos kurortinius miestelius bei salas ir t.t. Artėjant vasaros sezonui į pabaigą, pradedama pardavinėti pigesni skrydžių bilietai, taip gundydami likusius kelionių entuziastus. Tokių atsiranda nemažai ir daugelis žmonių keliauja net atėjus rudeniui ar šaltajam metų sezonui – žiemai. Galima net neabejoti, jog atsiradus pigių skrydžių bendrovėms, labai pasikeitė jaunų bei vyresnio amžiaus žmonių keliavimo į kitas šalis įpročiai, nes žmonės vis daugiau keliauja, norėdami pažinti ir pamatyti pasaulį. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *