Užtikrinkite vaiko miego kokybę – patarimai tėvams

Tinkama vaiko priežiūra yra būtent tai, į ką orientuojasi visi tėvai. Galime drąsiai teigti, jog nepaisant finansinių aspektų, siekiame savo vaikams suteikti tai, kas geriausia ir tai visiškai natūralu. Dar pačioje pradžioje vaiko poreikiai atrodo labai nedideli. Jam reikalingas tik dėmesys, maitinimas ir miegas. Būtent pastarasis aspektas yra vaiko vystymosi pagrindas, tačiau daugelis tėvų tai nuvertina. Regis, visos vaikiskos lovytes ar čiužinukai tokie patys, tad perkame tai, kas pirmiausiai papuola į mūsų akiratį. Visgi, toks sprendimas nėra visiškai teisingas, mat tinkamai pasirinkta lovytė gali būti milžiniška pagalba jums ir komfortas vaikui. To juk ir siekiame, tiesa? Šiuolaikiniai gamintojai siūlo išties platų vaikiškų prekių asortimentą. Miego sektoriui yra skiriamas padidintas dėmesys, tad ir pasirinkimo čia tikrai daug. Jauniems tėvams pasirinkti ir apsispręsti, kas iš tiesų svarbu, gan sudėtinga, tad būtent dėl šios priežasties pasistengsime pateikti svarbiausius kriterijus, kuriais reikėtų vadovautis perkant miegui reikalingas prekes.

Greičiausiai visi sutiks, jog būtent lovytes yra pagrindinis pirkinys, susijęs su miegu. Jų yra pačių įvairiausių dizainų ir čia kiekvienas renkasi pagal savo skonį. Vaikui lovytės dizainas nėra aktualus, tačiau tėvams – netgi labai. Mes siūlytume rinktis lovytę, kurioje reguliuojasi tvorelės ir pagrindo, ant kurio dedamas čiužinys, aukštis. Tai labai palengvins vaiko priežiūra pirmaisiais gyvenimo mėnesiais, o tuo pačiu suteiks ilgaamžiškumo. Tokios modifikacijos pravers kai vaikas paaugs, na o jums nereikės ieškoti naujos lovytės. Kitas svarbus aspektas – čiuzinukas. Tai svarbiausias pasirinkimas vaikui, nes būtent nuo jo priklauso miego kokybė. Kaip žinia, vaikiški čiužiniai yra specialūs. Jie gerokai kietesni nei tie, kurie yra skirti suaugusiems. Taip yra dėl to, jog vaiko stuburas dar tik pradeda formuotis, tad mūsų pasiūlymas – įsigyti dvigubą čiužinį. Tai toks variantas, kai iš vienos pusės pateikiamas grikių, o iš kitos kokoso kimšimas. Specialistai pradžioje rekomenduoja naudoti kokosą, nes jis kietesnis, na o vėliau galima apversti ir naudoti grikių pusę.

Kalbant apie kitus pirkinius ir sprendimus, būtina paminėti, jog toks dalykas kaip pagalvė naujagimiui tikrai nėra reikalingas. Tai bereikalingas pirkinys, kurio tikrai nepanaudosite, tad pasilikite šį sprendimą ateičiai,kai vaikas paaugs. Tuo tarpu dalykai, į kuriuos vertėtų investuoti – aukštos kokybės medvilnės patalynė ir antklodė. Orientuokitės į sezoniškumą ir tai jums apdės įsigyti pačius reikalingiausius miego aksesuarus. Nepamirškite, jog miego metu temperatūra turi išties daug įtakos mūsų miego kokybei. Įvertinkite ne tik antklodes, bet ir miego drabužius, kuriuos parenkate vaikui. Kad ir kaip smulkmeniškai tai atrodo, jei priimsite teisingus sprendimus, galite pagerinti ne tik vaiko, bet ir savo miego kokybę. Jei padarysite viską, žinosite, jog savo vaiku pasirūpinote tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *