Veido pilingas namuose

Atrėjant šiltajam sezonui visi norim atrodyti geriau, pradėdam lankyti sporto sales, valgyti sveikiau, tačiau nereikia pamiršti, kad svarbu ne tik kūno forma, bet ir pats kūnas. Taip, sportas yra gerai, o subalansuota mityba prie to, dar labiau padėda, tačiau norint atrodyti sveikai ir pasitikėti savo kūnų, reikalinga ir prisižiūrėti ne tik kad būtum aptukęs, užsiaugintum raumenų, bet ir kitus kūno organus, galūnes: veidą, plaukus ir galvos odą, viso kūno odą, nagus, akis, dantis ir kitas vietas.
Taigi pirmiausia didžiausias žmogaus organas (apimantis didžiausia plotą) yra – oda. Todėl jei norime atrodyti gerai, logiškai, svarbu pasirūpinti ja. Žinant, kad odos ląstelės atsinaujina pačios ir tai vyksta kas tris, keturias savaites, tuo galima pasinaudoti, siekiant gražesnės odos. Dušas yra ne tik prausimosi priemonė, tačiau naudojant šaltą ar karštą vandenį galimi skirtingi efektai, o, nuo to kaip jaučiames, priklauso ir mūsų išvaizda. Karštas dušas atpalaiduoja raumenis, padėda nurimti, lengviau užmigti, o tuo tarpu šaltas, padėda lengviau atsikelti, geras būdas grūdintis. Tarp kitko, karšta vonia turi daug geresnį efektą už karštą dušą – ji apgaubia visą kūna vienu metu, o jei dar ipilsite eterinių aliejų, tai dar labiau padės nusiraminti, numalšins stresą, atitolins nuo kasdieninės rutinos. Kadangi, kaip ir minėta anksčiau, oda atsinaujina visiškai kas nepilną mėnesį, tai tinkamas jos prausimas, padėda ne tik nuprausti dienos prakaitą ar purvą, bet ir pašalinti seną odą.

Kita labai svarbi mūsų veido dalis – galva. Juk jei norite atrodyti gerai ir užtikrintai, neužtenka gero kūno, reikia, kad iš veido sklistu optimizmas, šypsena. Gi kai bendraujate su žmogum, žiūrite jam į veidą, akis. Todėl pirmiausia, kad Jūsų akys atrodytu žvalios, reikalinga užtektinai meigoti, be to, nealinti per ilgai akių: šiais laikais tobulėjant technologijoms, vis dažniau kasdienybėje pasitaiko monitoriai ar ekranai, kuriuose mirga tekstai ar paveiksliukai. Tai gali būti Jūsų mobilusis, naminis kompiuteris ar darbo, mokyklos. Todėl, kad akys nepervargtu, svarbu daryti tinkamas pertraukas nuo skaitymo, žiūrėjimo į ekranus (dirbant ir pan.). Be to svarbi yra ir veido oda, ją galima prižiūrėti naudojant visokius šveitiklius, ploviklius ir kitokias veido priemones, todėl veido pilingas namuose nėra paslaptis norint išvalyti veida, pašalinti senos odos ląsteles.

Taigi, nors sportuoti yra būtina, norint atrodyti ir jaustis sveikai, tačiau to nepakanka norint sveikai atrodančio kūno. Tam reikalinta ir taisiklinga mityba, kuri praturtintu organizmą jam reikalingais vitaminais ir mineralais ar maistinėm medžiagom. Svarbu nepamiršti ir odos, bei kitų išorinių organų priežiūros. Nes jei norite gyvenime  daug pasiekti, neužtenka tam nusiteikti ir užsibrėžtai to siekti, dar reikia ir atrodyti sekmingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *