Wizzair: keliaukite į Islandiją

Yra labai daug kampelių, kuriuose siūloma apsilankyti atostogų metu. Kai pasirinkimas yra toks platus – tiesiog negalima neįvertinti pasiūlymų. Turbūt daug kam girdėta Wizzair firma siūlo daug egzotiškų pasiūlymų, kuriais verta pasinaudoti. Islandija yra viena iš tokių šalių. Daug kas minimaliai pažįsta šią šalį. Ir dažniausiai informacija yra iš interneto, tad tikrai visko, ko tik trokštate, sužinoti tik internetu nepavyks. Daugelis net ir klaidingai mano, kad Islandijoje gyvena pingvinai, o žmonių ten yra labai mažai. Taip skaičius tikrai nėra didelis, tačiau skaičiuojamas šimtais tūkstančių. Nustebote ir norite sužinoti kiek daugiau?.. Pasidomėkime.

 

Ar Islandijoje labai šaltą?

 

Renkantis metų laiką, kada labiausiai rekomenduojama keliauti, gana sunku nuspręsti. Juk skirtingi metų laikai gali dovanoti skirtingą gamtos grožį. Jei bijote didelio vėjo ir lietingų dienų, tuomet keliauti žiemos metu mes jums nerekomenduotume. Apskritai Islandijoje yra du metai laikai: vasara ir žiema. Pasirinkti siūlome pirmą variantą. Tuomet ramiai galėsite apžiūrėti geizerius ir ugnikalnius. Tačiau dažniausiai šiltuoju sezonu nepavyksta pajusti viso mistiškumo. Kaip kad ir gulėjimas šiltose versmėse, kai lauke -10. taigi, tai nuostabus jausmas, kurį siūlo Wizzair ir jei jūsų galimybės leidžia – keliaukite kartą žiemos metu ir kartą vasaros.

 

Ką verta pamatyti Islandijoje?

 

Ar jus tenkina atsakymas – viską? Iš ties, dažniausiai atkeliaus į šią šalį trokštama viską aprėpti vienu žvilgsniu, kadangi ji išties gali pasiūlyti labai daug. Kalnai, vandenynas su jame esančiais banginiais, karštos versmės ir pilki laukai, kurie kartais bent ir žiemos metu atrodo paprasčiausiai rudi. Tai nuostabi vieta, kuri dažniausiai kaip narkotikas kviečia iš naujo apsilankyti šioje šalyje. Kai Wizzair kompanija siūlo patogias galimybes – sunku jomis nepasinaudoti.

 

Islandija – vienas nuostabiausių kampelių žemėje su kuriuo privalo susipažinti visi. Ir jūs esate ne išimtis, tad pirmyn. Pirkite bilietą ir įkvėpkite tyro kalnų oro. Islandija nuostabi šalis, kuri laukia turistų. Pastarųjų tikrai netrūksta ir tai geriausiai rodo tai, kad ir lietuvaičiai mielai renkasi šią kelionės kryptį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *